11.03.2020
Учасникам конференції «Треті києвознавчі читання: історія та етнокультура»

Шановні учасники конференції!

У зв’язку з наказом ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка від 05 березня 2020 р. № 190-32 «Про невідкладні заходи щодо запобігання захворюванням, викликаним коронавірусом COVID-19» починаючи з 10 березня 2020 року призупиняється, до окремого розпорядження, проведення масових заходів освітнього, наукового, соціального, спортивного та мистецько-розважального характеру у всіх корпусах університету. Тому провести стаціонарно конференцію в запланований термін (27 березня 2020 р.) неможливо.

Оргкомітет розглядає інші варіанти проведення конференції, зокрема у визначений раніше термін, але дистанційно. Про рішення оргкомітету учасникам конференції буде повідомлено додатково.

Не дивлячись на невизначеність ситуації, оргкомітет продовжує працювати над програмою конференції та упорядкуванням збірника матеріалів.

Оргкомітет