10.05.2023
Зустрічі студентів історичного факультету з екскурсоводом Анною Ніколаєвою

9 травня 2023 р. відбулася онлайн зустріч студентів історичного факультету з випускницею кафедри етнології та краєзнавства, кандидаткою історичних наук, експерткою сектору «Культурна спадщина» Українського культурного фонду, професійним екскурсоводом Анною Ніколаєвою. Тема зустрічі «Цифровізація або диджиталізація діяльності екскурсовода». Це вже друга зустріч з випускницею. Перша відбулася 14 березня 2023 року, головна увага була приділена основній темі «Екскурсії під час війни».

 

Під час зустрічей А. Ніколаєва поділилася своїм досвідом та досвідом роботи її колег в туризмі та екскурсійній справі щодо розвитку нових можливостей популяризації України, історико-культурної та етнографічної спадщини в умовах війни, нових форм дистанційного спілкування та комунікації зі слухачами тощо. В останній рік Анна провела близько 150 англомовних он-лайн лекцій з українознавчої тематики для слухачів з різних країн світу.

 

В заходах взяли участь майже півсотні студентів бакалаврських програм: «Краєзнавство, екскурсознавство та історико-культурний туризм», «Музеєзнавство» та магістерських програм: «Історичне туризмознавство», «Історія мистецтв», «Сходознавство». Під час зустрічей відбулося жваве обговорення цікавих тем. Численні запитання присутніх до екскурсовода свідчать про актуальність тематики, інтерес до подібних зустрічей.

 

Заходи були організовані к.і.н. О. В. Ставнюк, в обговорені взяли участь завідувач кафедри етнології та краєзнавства проф. В. П. Капелюшний, доценти О. П. Гончаров, Н. В. Кузіна, Н. В. Терес.